Родинне свято. Проект “Берег любові і добра” 1-4 клас

Учень, вчитель, батьки – це найміцніша із спільнот… Щоб їх зв’язок був міцний і безперервний, потрібно залучати батьків та дітей до спільних проектів, творчих робіт, досліджень, експериментів. І тоді вони в особі вчителя бачитимуть вірного і надійного друга та порадника. Тому вашій увазі пропоную один із таких проектів.

 

Вікно перегляду документа

  • : Кіперчук Олександра Володимирівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : ЗОШ І-ІІ ступеня с. Секунь
  • Проект “Берег любові і добра”
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже гарна робота з цікавими конкурсами, із залученням батьків, здійснено пошукову роботу, гарні інсценізаційні фрагменти, все сподобалось, вчитель – молодець!

  2. Дуже сподобалась ваша робота, на перший погляд все просто, але саме в цій простоті виблискує глибина: дуже важливо не загубити коріння свого роду, важливо, щоб батьки відчували своїх дітей, а діти=своїх батьків. Дуже цікаві і ігри, і завдання, матеріал корисний, дякую.

  3. Вперше зустрічаю проектну роботу даної форми.Великий плюс можна поставити вчителю за гарну ідею , яка окупиться сторицею, адже налагоджена робота принесе багато корисного для шкільної родини. Доречні ігри, конкурси створюють піднесений настрій.