mail@urok-ua.com

Родинне свято. Проект “Берег любові і добра” 1-4 клас

Учень, вчитель, батьки – це найміцніша із спільнот… Щоб їх зв’язок був міцний і безперервний, потрібно залучати батьків та дітей до спільних проектів, творчих робіт, досліджень, експериментів. І тоді вони в особі вчителя бачитимуть вірного і надійного друга та порадника. Тому вашій увазі пропоную один із таких проектів.

 

 • : Кіперчук Олександра Володимирівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : ЗОШ І-ІІ ступеня с. Секунь
 • Проект “Берег любові і добра”
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
526

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Дуже гарна робота з цікавими конкурсами, із залученням батьків, здійснено пошукову роботу, гарні інсценізаційні фрагменти, все сподобалось, вчитель – молодець!

 2. Дуже сподобалась ваша робота, на перший погляд все просто, але саме в цій простоті виблискує глибина: дуже важливо не загубити коріння свого роду, важливо, щоб батьки відчували своїх дітей, а діти=своїх батьків. Дуже цікаві і ігри, і завдання, матеріал корисний, дякую.

 3. Вперше зустрічаю проектну роботу даної форми.Великий плюс можна поставити вчителю за гарну ідею , яка окупиться сторицею, адже налагоджена робота принесе багато корисного для шкільної родини. Доречні ігри, конкурси створюють піднесений настрій.