mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров’я 3 клас. Тема уроку: «Безпека пасажирів. Ти – пасажир»

Серед методів стимулювання навчальної ді-яльності учнів провідне місце належить проб­лемно-пошуковим методам. Методи навчання поділяються на репро­дуктивні й пошукові здавна. Ще в методиці навчання, яку застосовував Сократ, значна увага приділялася вмінню педагога через постановку навідних запитань керувати мисленням учня таким чином, щоб урешті він самотужки дійшов висновків та узагальнень. Тому у даному конспекті уроку використані проблемні ситуції, які учні повинні виішити використовуючи нові знання, що були отримані на уроці.Проблемна ситуація — це ситуація, для оволодіння якою учень має знайти й застосувати нові для себе знання чи способи дій.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ірино Віталіївно! Більше 20 років я займаюся проблемно-пошуковими методами навчання, тому зраділа, що зустріла однодумця. У вашому конспекті одразу побачила проблемні ситуації, створені за допомогою системи продуманих і чітких питань. висловлення здогадок про причини явищ, про зв’язок між поняттями, логічні міркування, прийоми формулювання нових навчальних висновків, узагальнень. Дякую. Як на мене, то не вистачило презентації, яка б проілюструвала процес мислення та творчості вчителя і дітей. Це зробило б Ваш урок бездоганним. Успіхів!

  2. Добре, що структура уроку має свій хронометраж, це організовує усіх учасників заняття. Завдяки роботі над кросвордом відбувається мотивація навчальної діяльності. Новий матеріал починається з хвилинки-цікавинки. Ігровий момент полегшує процес засвоєння матеріалу уроку. Дякую.

  3. Актуальна розробка, актуальна тема, дуже корисна і важлива для наших діточок! Незайвою до цього заходу була б інтерактивна презентація. В розробці задіяно багато методів та форм роботи, які саме для учнів початкової школи будуть зрозумілими та дієвими.