mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров’я для 4 класу на тему: “Безпека в побуті”

Метою мого уроку було продовжити формувати правила безпечної поведінки дітей вдома за відсутності дорослих. Навчити аналізувати ситуації, що можуть стати загрозою безпечного життя в домашніх умовах;розсудливо діяти в складних ситуаціях.На уроці
На я використала різні Ілюстрації, плакати, загадки, а також інтерактивні технології, зокрема такі ,як Вправа «Асоціативний кущ».
Метод « Мікрофон». Гра «Шифрувальник». вправа «Очікування»
Вправа ’’ Як запалити газову плиту? ’’(робота з іграшковою
газовою плитою.
гра» Клубок, Дидактична гра “ Можна – не можна”,.Робота в парах
Гра-змагання “Хто краще знає правила протипожежної безпеки”.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок містить ряд практичних завдань, які допоможуть учням зрозуміти важливу тему. Під час роботи відпрацьовуються вміння, які знадобляться у житті. Дидактична гра “Можна -не можна ” логічно завершує урок.Дякую.

  2. Урок гарний, дуже добре розкрито тему. Діти аналізують ситуації, що можуть стати загрозою безпечного життя в домашніх умовах; вчаться розсудливо діяти в складних ситуаціях. На уроці
    використано і Ілюстрації, і плакати, загадки, а також інтерактивні технології, зокрема такі ,як Вправа «Асоціативний кущ», метод « Мікрофон», гра «Шифрувальник», вправа «Очікування», ’’ робота з моделлю газової плити, гра “Клубок”, дидактична гра “ Можна – не можна”. Вчитель використав роботу в парах. змагання “Хто краще знає правила протипожежної безпеки”.