mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 2 класу”Які тварини занесені до Червоної криги України?”

Конспект уроку з природознавства для 2 класу”Які тварини занесені до Червоної криги України?”
Даний матеріал допоможе донести дітям про проблему знищення тваринного і рослинного світу. Розвиватиме у дітей спостережливість, допитливасть. Виховуватиме бережливе ставлення до природи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
564

5 коментарів

  1. Мала задоволення під час читання наданого матеріалу бути Вашим віртуальним учнем.Дуже цікавий та повчальний урок!Весь час хотілося брати участь у розв’язанні проблемних питань,декламуванні.Дуже добре,що ви враховували власний досвід життя дитини,розширювали світогляд,виховували учнів через гру.Велике спасибі!

  2. Чудовий конспект. Дуже сподобався. Все є: і пізнавальна частина, і ігри, і творча діяльність. Дуже актуальна тема в наш час. Діти з самого дитинства повинні знати про зникаючі види тварин. Адже природа – це наше все. І ми повинні дбайливо ставитися до неї, берегти те, що вона нам дає. Спасибі, застосую у роботі.

  3. Чітко та грамотно побудований урок. Правильно підібрана мета, структура уроку відповідає віковим особливостям учнів. Навчальна презентація доповнює урок. Учні навчаються самостійності, самі оцінюють свою діяльність.

  4. Основною метою на уроці є виховання любові до природи та природоохоронна робота. Вчитель вдало добрала обладнання, яке сприяє результативному засвоєнню знань. Гра “Скарги тварин” і рослин виховує дбайливе до природи.

  5. Вчитель на своєму уроці торкнулась глобальної проблеми людства: знищення тваринного та рослинного світу. Вдало підібраний матеріал презентацій, плакатів-звернень допомогли дітям дізнатись більше про загрозу зникнення для кожного виду рослин і тварин, яких занесено до Червоної книги України. У ході гри надається можливість кожному учню взяти участь у вирішенні цієї проблеми.