Конспект уроку з природознавства для 2 класу”Які тварини занесені до Червоної криги України?”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства для 2 класу”Які тварини занесені до Червоної криги України?”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Павлоградська І – ІІІст. №9

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з природознавства для 2 класу”Які тварини занесені до Червоної криги України?”
Даний матеріал допоможе донести дітям про проблему знищення тваринного і рослинного світу. Розвиватиме у дітей спостережливість, допитливасть. Виховуватиме бережливе ставлення до природи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мала задоволення під час читання наданого матеріалу бути Вашим віртуальним учнем.Дуже цікавий та повчальний урок!Весь час хотілося брати участь у розв’язанні проблемних питань,декламуванні.Дуже добре,що ви враховували власний досвід життя дитини,розширювали світогляд,виховували учнів через гру.Велике спасибі!

  2. Чудовий конспект. Дуже сподобався. Все є: і пізнавальна частина, і ігри, і творча діяльність. Дуже актуальна тема в наш час. Діти з самого дитинства повинні знати про зникаючі види тварин. Адже природа – це наше все. І ми повинні дбайливо ставитися до неї, берегти те, що вона нам дає. Спасибі, застосую у роботі.

  3. Чітко та грамотно побудований урок. Правильно підібрана мета, структура уроку відповідає віковим особливостям учнів. Навчальна презентація доповнює урок. Учні навчаються самостійності, самі оцінюють свою діяльність.

  4. Основною метою на уроці є виховання любові до природи та природоохоронна робота. Вчитель вдало добрала обладнання, яке сприяє результативному засвоєнню знань. Гра “Скарги тварин” і рослин виховує дбайливе до природи.

  5. Вчитель на своєму уроці торкнулась глобальної проблеми людства: знищення тваринного та рослинного світу. Вдало підібраний матеріал презентацій, плакатів-звернень допомогли дітям дізнатись більше про загрозу зникнення для кожного виду рослин і тварин, яких занесено до Червоної книги України. У ході гри надається можливість кожному учню взяти участь у вирішенні цієї проблеми.