mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 3 класу на тему “У чому переваги енергії Сонця?”. Презентація до уроку.

Конспект уроку з природознавства для 3 класу на тему ” У чому переваги енергії Сонця?” та презентація до уроку розроблені відповідно до оновлених вимог початкової школи, з використанням інтегрованого навчання, проектних технологій. Адже саме інтеграція дає змогу в повній мірі розглянути певні явища та формувати в учнів цілісне уявлення про навколишній світ. А проектна технологія забезпечить можливість різнорівневої зайнятості всіх учнів у процесі уроку.

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тетяно Іванівно! Урок побудований з врахуванням вимог оновлених програм. Використано форми та методи роботи, які допомагають дати повне уявлення про переваги енергії Сонця. Практичний матеріал органічно поєднується з теорією. Презентація доповнює та ілюструє слова вчителя. Дякую за чіткість, динаміку, логічну завершеність. Успіхів!

  2. Урок відповідає усім сучасним вимогам. Матеріал подано дуже цілісно, збережено послідовність у поданні інформаціі. Завдяки різним видам роботи, завданням різного характеру, урок вийшов цікавим, пізнавальним і активним. До рефлексіі підхід дуже цікавий і креативний. Дякую.

  3. Дякую за цікавий та пізнавальний урок для молодших школярів, який відкриває інтерес для подальшого зацікавлення такими предметами, як природознаство, фізика, астрономія.Вчитель пропонує цікаві завдання, загадки та пізнавальну казку.Цікава інтерактивна методика та підсумовуюча рефлексія.