Конспект уроку з природознавства на тему:” Дослідницький проект. Як тварини готуються до зими?”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства на тему:” Дослідницький проект. Як тварини готуються до зими?”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "Нововодолазький СНВК"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

конспект уроку з природознавства на тему:” Дослідницький проект. Як тварини готуються до зими?”
Під час уроку учні вдосконалюють знання про зимуючих та перелітніх птахів; отримують нові знання про те, як тварини готуються до зими; вчаться самостійно висловлювати свої думки, сприймати інформацію не тільки від учителя, а й від однокласників.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Презентація та робота над проектами в початковій школі є дуже важливою. Діти починають самостійно знаходити необхідний матеріал, аналізувати та узагальнювати зібрану інформацію. Чудовим додатком є презентація, що містить інформацію про тварин

  2. Сама часто використовую і рекомендую іншим розпочинати урок з постановки проблемного завданння, яке поступово учні разом з вчителем розв”язують. Етап закріплення потрібно розширити, підібрати більш цікаві форми роботи, заповнення таблиці, складання міні-твору тощо.

  3. Під час перевірки домашнього завдання вчитель створює проблемну ситуацію, спонукає учнів до самостійного визначення теми уроку, діти співпрацюють в групі, після кожного виступу підводиться підсумок, етап рефлексії проводиться за опорною схемою. Отже, вважаю, урок є сучасним, побудований методично вірно.

  4. Сьогодні проводила урок за цією темою. Жалкую, що не натрапила на нього раніше. Використала б ідею проектної діяльності. А от роботу в групах по розгадуванню загадок можна було б донавантажити додатковими завданнями, бо озвучити правильну назву тваринки замало для колективного обговорення.