Конспект уроку з природознавства 2 клас “Тварини навесні”

Даний урок був представлений на семінарі завучів району.  Форма проведення – круглий стіл. Його доцільно підкріплювати презентацією, яка містить багато ілюстрацій. Адже в такий спосівб ми зможемо краще розкрити тему уроку.

  • : Федоришій Лариса Михайлівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Лозянський НВК І-ІІ ст.
  • тварини навесні
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Проаналізувавши зміст уроку, одразу видно довготривалу роботу вчителя над формуванням навчальних, пізнавальних, організаційних вмінь та навичок. Вдало продумано застосування інтерактивних методів навчання, завдання різного характеру.

  2. Конспект уроку насичений різними видами робіт та формами їх проведення. Вчитель демострує вдало сплановану актуалізацію опорних знань: частина класу працює фронтально (сигнальні фішки), решта – виконують завдання на картках. Подальші етапи містять інноваційні підходи у навчанні і вихованні дітей, різнопланові завдання.

  3. Урок чіткий, методично побудований правильно, відповідає вимогам до програми. Гарно придумано, коли учні працюють у ролі доповідачей та співдоповідачей з певного питання. На етапі закріплення використати інноваційний метод ротаційних трійок – це похвально. Щоб діти навчилися, це робити потрібно не один урок. Молодці!