super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури. 8 клас. В.Чемерис. “Вітька + Галя, або Повість про перше кохання”

Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури. 8 клас. В.Чемерис. “Вітька + Галя, або Повість про перше кохання”

Конспект уроку з української літератури. 8 клас. Автор: Бараннікова Галина Ориславівна. На уроці учні продовжують ознайомлення із сюжетом гумористичного твору В. Чемериса, подискутують про дружбу й перше кохання, вірність і перший поцілунок, про дитячі проблеми в дорослому житті. Учні вчаться удосконалювати вміння переказувати гумористичні ситуації, формулювати власні думки щодо проблеми, робити висновки; розвивати образне та критичне мислення.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ознайомилася із перебігами двох уроків по вивченню повісті В.Чемериса. Конспект другого логічно продовжує вивчення матеріалу на попередньому. Учням пропонуються для виконання творчі завдання: “Творче конструювання”, “Асоціативний кущ”, “Сходинки вчинків головного героя” тощо. Але бракує сучасного обладнання (наприклад, презентації). Дякую.

  2. Уроки творчі, сучасні. Застосування інтерактивних методів допомагає досягненню мети. Створення проблемної ситуації спонукає до роздумів, розвиває критичне мислення. Сподобалось творче конструювання.

  3. Цікавий конспект уроку. Вчитель вдало підібрав завдання для досягнення в повному обсязі мети уроку. Урок побудовано таким чином, що учням не буде сумно на уроці. Дякую Вам за конспект і бажаю побільше творчих учнів та уроків.

  4. Матеріали Ваших уроків дійсно можна запозичити для використання. Сподобалось творче конструювання, експрес-опитування, важлива робота з теорією, робота з образами персонажів, асоціативна робота. Гарно підібрано завдання до теми. Дякую!