mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 6 класу

Урок допоможе ознайомити учнів з найяскравішими сторінками петербурзького періоду життя Тараса Шевченка, поетичною збіркою „Кобзар” та поезією „Думка”

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок дослідницького характеру, адже групи учнів повідомляли про виконане завдання. Але не додана презентація, на яку постійно у конспекті робилося посилання. Без уваги залишилося питання теорії літератури “ліричний твір”; художні засоби діти називали, але не визначали їхню роль у тексті. Не вважаю доречним читати вірш “Думка” за ролями. Дуже багато домашнього завдання для шестикласників. Дякую.

  2. Дуже цікавий урок.Чітко відчуваються його етапи;поставлено мету, оголошено мотивацію.Оформлення матеріалу докладне,грамотне,зручне.На жаль,Людмило Володимирівно,я не знайшла додатків,в яких повинна бути презентація,на яку ви спирались.Дякую.

  3. Дуже насичена розробка заходу. Використано великий обсяг матеріалу., але всерозподілено між групами, які, як я розумію, опрацьовували матеріал на випередження. Закріпили вивчений матеріал тестовими завданнями.