super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 8 класу на тему «І. Карпенко-Карий. Короткі відомості про митця, про театр корифеїв. Трагікомедія «Сто тисяч»- класичний взірець українського театру корифеїв»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 8 класу на тему «І. Карпенко-Карий. Короткі відомості про митця, про театр к...
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Сарненська ЗОШ І- ІІІ ступенів №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок вивчення нового матеріалу, метою якого є ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом І. Карпенка- Карого, театром корифеїв, допомогти глибше усвідомити особливості жанру, історію написання; розвивати навички роботи з драматичним твором, виразного читання за особами; виховувати любов до художнього слова, порядність і чесність, неприйняття будь-якого шахрайства. На уроці використовуються інтерактивні форми роботи: “Передбачення”,” Сенкан”, “Мікрофон”.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ольга Миколаївна у конспекті уроку вміло розмежувала основне і другорядне,легко подає відомості з теорії літератури.Робота інколи одноманітна,а варто було б використати завдання комплексного і творчого характеру.Дякую

  2. Погоджусь з попереднім коментатором-колегою. Досить велика кількість питань залишається після ознайомлення з конспектом уроку. А ще домашнє завдання для 8 класу – знати зміст твору та читати виразно уривок, який подобається найбільше, коли діти вже на цей урок повинні були прочитати твір. Можливо краще провести роботу з образами твору, проблематикою?

  3. Так, використовуються інтерактивні форми роботи: “Передбачення”,” Сенкан”, “Мікрофон”. Але ж питання: як за розповіддю учня скласти сенкан? Чому вчитель читає дійових осіб? 5 завдань, які учні мають знати, треба самим вивчити?

  4. В анотації до поданого матеріалу йде мова про використання інтерактивних форм роботи, що є позитивним моментом у розробці цього уроку. І “Мікрофон”, і “Сенкан” я часто використовую у своїй роботі, майже на всіх уроках літератури. Я б радила трішки збагатити цей урок ще якимись ідеями. Дякую!