super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 11 класі: В. Стус. Поет як символ незламного духу, збереження людської гідності. Життя і творчість. (До 80-річчя від дня народження Василя Стуса)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури в 11 класі: В. Стус. Поет як символ незламного духу, збереження людської гідност...
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: спеціалізована школа №200 м.Києва ім. Василя Стуса

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку призначений для вчителів української літератури, які викладають в 11 класі. Також матеріал можна використати для проведення позакласного заходу по творчості
Василя Семеновича Стуса.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вчителька дібрала важливий матеріал, але учні практично протягом усього уроку були пасивними слухачами, навіть до віршів коментарі робила педагог, а не одинадцятикласники. Не конкретизовані такі етапи заняття: актуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності. Непереконливим було вступне слово вчительки. Дякую за розуміння.

  2. Конспект уроку “В. Стус. Поет як символ незламного духу,збереження людської гідності. Життя і творчість” можна використати в позакласній роботі та літературних святах.Василь Стус належав до тих,хто сприймає ідеї,моральні принципи близько до душі,хто не приймав фальш,насильство,неправду.У цьому переконуєшся,вивчаючи його життєвий і творчий шлях.

  3. Тамаро Миколаївно, Ви підготували цікавий конспект уроку. Та найбільше мені сподобалося що ви не просто розповідаєте про життя, творчість . а наводите як приклад, навіть вірніше буде говорити як доказ, документи. Вже зараж більше документів стало доступними і ведуться суперечки про Нобелівську премію, проте можна однозначно сказати, що Стус – гідний широкого визнання. Дякую за розробку, було цікаво читати.