mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 9 класі на тему «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…»

Урок української літератури в 9 класі містить відомості про перебування Т.Г. Шевченка на Роменщині Сумської області, а також цікаві факти з життя поета.

Конспект уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
77

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Сподобався супровід бандури на початку уроку. Етапи уроку логічно пов*язані між собою. Дослідження поєднане з театралізацією. Міжпредметні зв*язки роблять урок інформаційно насиченим. Домашнє завдання носить творчий характер.

  2. Чітко продуманий план уроку. Діти опрацювали велику кількість матеріалу про життєвий та творчий шлях Т.Шевченка. Особливо вражає те, що матеріал містить краєзнавчий характер, а це дітей зацікавлює. Вчитель методично правильно поєднала всі види роботи. Натхнення Вам та вдячних учнів

  3. Добір навчального матеріалу просто вражає. Вдале поєднання вивчення життєвого та творчого шляху з перебуванням у рідному краї учнів дає змогу не просто сприймати матеріал як належне, а й із зацікавленням вбирати кожне слово вчителя та однокласників про перебування Шевченка на Роменщині. Можливо для когось з учнів, вивчення цієї теми стане основою для наукового дослідження. Бажаю Вам, Наталія Омелянівна, побільше творчих учнів та натхнення для створення подібних уроків.