mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 9 класі на тему «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…»

Урок української літератури в 9 класі містить відомості про перебування Т.Г. Шевченка на Роменщині Сумської області, а також цікаві факти з життя поета.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Матеріал уроку містить багатющі,нові відомості про генія українського народу Т.Шевченка.На такому спланованому уроці пануватиме напружена,посильна,досконало організована й результативна праця всіх учнів.Дякую

  2. Сподобався супровід бандури на початку уроку. Етапи уроку логічно пов*язані між собою. Дослідження поєднане з театралізацією. Міжпредметні зв*язки роблять урок інформаційно насиченим. Домашнє завдання носить творчий характер.

  3. Чітко продуманий план уроку. Діти опрацювали велику кількість матеріалу про життєвий та творчий шлях Т.Шевченка. Особливо вражає те, що матеріал містить краєзнавчий характер, а це дітей зацікавлює. Вчитель методично правильно поєднала всі види роботи. Натхнення Вам та вдячних учнів

  4. Добір навчального матеріалу просто вражає. Вдале поєднання вивчення життєвого та творчого шляху з перебуванням у рідному краї учнів дає змогу не просто сприймати матеріал як належне, а й із зацікавленням вбирати кожне слово вчителя та однокласників про перебування Шевченка на Роменщині. Можливо для когось з учнів, вивчення цієї теми стане основою для наукового дослідження. Бажаю Вам, Наталія Омелянівна, побільше творчих учнів та натхнення для створення подібних уроків.