super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови 2 клас. Тема. Прийменник. Вправляння у доречному вживанні слів у реченні

Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови 2 клас. Тема. Прийменник. Вправляння у доречному вживанні слів у реченні

Тема. Прийменник. Вправляння у доречному вживанні слів у реченні.
Мета: закріплювати вміння будувати речення за опорними словами; ознайомити учнів з ознаками прийменників, розвивати вміння їх розпізнавати й використовувати як засіб зв’язку слів у словосполученні та реченні;вчити учнів розпізнавати службові слова та писати їх окремо від інших слів; вдосконалювати навички роботи над реченням; розвивати уважність, спостережливість, логічне мислення; виховувати почуття доброти та чуйності.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. В меті уроку не тільки будувати речення за опорними словами, а й дати можливість дітям самостійно складати речення з будь-якої теми. Чітко спланована виховна мета. Вчитель-умнічка, гарно сформульована вправа “Очікування”, мотивація уроку. “Бліц-опитування” дає можливість актуалізувати знання учнів. Яна Миколаївна розкрила тему уроку і досягла мети. Дякую.

  2. Урок відповідає темі та меті. Під час добору методів та методичних прийомів враховано вікові особливості учнів. Теоретична частина чергується з практичною. Велика увага приділяється вихованню позитивних рис характеру.