mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови 4 клас

Узагальнюючий урок з теми “Іменник”

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Узагальнюючий урок спрямований на повне й міцне засвоєння навчального матеріалу. Вчитель обирає нестандарну форму проведення уроку та доцільні інтерактивні вправи. Гадаю, що мета й здобуті результати співпали. Дякую.

  2. Гарний урок, допомагає узагальнити та поглибити знання, надолужити упущене за всією темою Іменник. Каліграфічну хвилинку такого типу, можливо, і справді краще б було провести на першому уроці за темою.

  3. Дякую за урок. Каліграфічну хвилинку такого плану слід було провести на перших уроках вивчення теми. Цікаві вправи “Гра”з сигнальними картками, де діти визначають відмінок слова “хліб”; вправа “Проціди крізь сито”. Етапи уроку логічно пов`язані. В підсумку не вистачає розділових знаків.

  4. Дякую за урок. Каліграфічну хвилинку такого плану слід було провести на перших уроках вивчення теми. Цікаві вправи “Гра”з сигнальними картками, де діти визначають відмінок слова “хліб”; вправа “Проціди крізь сито”. Етапи уроку логічно пов`язані. В підсумку не вистачає розділових знаків.