Конспект уроку з української мови “Дієслово”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови “Дієслово”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Москалівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з української мови “Дієслово”
План-конспект уроку на заявлену тему з мультимедійною презентацією, мета якого – узагальнити і систематизувати вивчене по темі “Дієслово”, вміти розрізняти дієслова серед інших частин мови, добирати антоніми та синоніми ; виховувати дисциплінованість; розвивати усне і писемне мовлення, вміння послідовно висловлювати думку.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Як зацікавити учнів навчальним матеріалом ? Це питання хвилює усіх педагогів. А Світлана Петрівна підібрала таку нетрадиційну,цікаву форму уроку – телеурок. Усі етапи відповідали канонам телепередачі. Учитель застосовувала прийоми на розвиток мислення. Я впевнена, що так і потрібно проводити уроки узагальнення і систематизації знань з теми . Дякую.

  2. Телеурок – це справді цікаво, але при цьому важливо не відійти від головної мети уроку. Інтерактивні вправи підібрані влучно. “Дерево рішень” – вправа, що сприятиме розвитку ммовлення дитини, пошуку нестандартних виходів із ситуації. Презентація доповнює матеріал уроку.

  3. Відомо, що дітей наразі й “за вуха не відтягнути” від моніторів. Тому таке нестандартне телевізійне структурування уроку допомагає максимально утримувати увагу школярів на матеріалі, що подається для вивчення та закріплення.