mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 2 класу Тема : Типи текстів: розповідь, опис, міркування.

Метою уроку є формування  в учнів уявлень про різні висловлювання залежно від поставленої мети; удосконалювати вміння визначати складові частини тексту; розширювати словниковий запас учнів; виховувати любов до природи рідного краю, бажання берегти її і примножувати.

 

На уроці використовую такі методи і прийоми навчання як елемент бесіди, робота з текстом, із карткою,  словникова робота, каліграфічна хвилинка, звуко-буквений аналіз слова, рефлексія.

  • : Черкас Елеонора Миколаївна
  • : учитель початкових класів
  • : Краснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • - Урок
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Думаю, що цей урок, запропонований другокласникам, скоріше урок для вчительки, в якому вона сама для себе повторює типи текстів, бо наразі диференційованої роботи з текстами учні не мали.Тема уроку серйозна і потрібно було б більш відповідально віднестись до неї. Урок нічому не навчив, Учні не мали змоги вправлятися у роботі з текстами різних типів. Проте схоже для вчительки це не важливо – вона для опрацювання дома задала вправу на опис тварини. Цікаво, а чи вміють її учні складати опис?

  2. Урок побудований згідно всіх вимог щодо написання конспектів уроків. Та Ви провели фізкультхвилинку дуже пізно , треба десь посередині уроку . А етап уроку “Закріплення та усвідомлення вивченого матеріалу” у кінці уроку.Хіба ? А де ж це закріплення? Але за урок дякую.