Конспект уроку з української мови для 2 класу.

Конспект уроку з української мови для 2 класу.
Другокласники під час уроку отримають поняття про службові слова, їх роль у реченні, формуватимуть навички правильного вживання службових слів у мовленні; розвиватимуть зв’язне мовлення, вміння пов’язувати між собою слова; виховуватимуть культуру мовлення, любов до рідної мови, бережливе ставлення до природи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Наталія Миколаївна на уроці створила умови для успішного засвоєння нового матеріалу.Під час “Мозкової атаки” діти вчаться самостійно вивести правило: які слова називаються службовими. Вчитель задіює знання з “Логіки”. Підсумовуючи отримані знання , діти в парах будують діаграму Ейлера. Дякую!

  2. Урок націлений на розкриття теми і досягнення поставленої мети. Багато вправ представлено на закріплення теоритичного матеріалу на практиці в різних формах проведення. Робота в групах передбачає самостійну домашню підготовку дітьми (підібрати загадки суперникам). Учитель на уроці працює і над розвитком усного мовлення школярів (переказ). Дієвий урок, який враховує динаміку працездатності учнів.

  3. Конспект уроку продуманий, наповнений інноваційними формами роботи. Всі завдання підібрані вдало, тема розкривається чітко, з опорою на вивчений раніше матеріал. Вчитель дібрав творчі завдання, що сприятимуть розвитку нестандартного мислення молодших школярів.