mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 2 класу.

Конспект уроку з української мови для 2 класу.
Другокласники під час уроку отримають поняття про службові слова, їх роль у реченні, формуватимуть навички правильного вживання службових слів у мовленні; розвиватимуть зв’язне мовлення, вміння пов’язувати між собою слова; виховуватимуть культуру мовлення, любов до рідної мови, бережливе ставлення до природи.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
572

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Наталія Миколаївна на уроці створила умови для успішного засвоєння нового матеріалу.Під час “Мозкової атаки” діти вчаться самостійно вивести правило: які слова називаються службовими. Вчитель задіює знання з “Логіки”. Підсумовуючи отримані знання , діти в парах будують діаграму Ейлера. Дякую!

  2. Урок націлений на розкриття теми і досягнення поставленої мети. Багато вправ представлено на закріплення теоритичного матеріалу на практиці в різних формах проведення. Робота в групах передбачає самостійну домашню підготовку дітьми (підібрати загадки суперникам). Учитель на уроці працює і над розвитком усного мовлення школярів (переказ). Дієвий урок, який враховує динаміку працездатності учнів.

  3. Конспект уроку продуманий, наповнений інноваційними формами роботи. Всі завдання підібрані вдало, тема розкривається чітко, з опорою на вивчений раніше матеріал. Вчитель дібрав творчі завдання, що сприятимуть розвитку нестандартного мислення молодших школярів.