Конспект уроку з української мови на тему: “Групи прикметників за значенням” для 6 класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови на тему: “Групи прикметників за значенням” для 6 класу
Посада: Вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Золотоношківська ЗОШ І-ІІІ ст. Драбівської районної ради Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Матеріал має на меті ознайомити учнів із групами прикметників за значенням – якісними, відносними, присвійними; формувати вміння їх розрізняти; розвивати усне мовлення, збагачувати словниковий запас; виховувати любов до мови, рідного краю.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже насичений, проте цікавий урок. Загалом урок вдалий. Помітно , що вчитель працює з різними сучасними методами та прийомами навчання. Але мені залишилось незрозумілим одне питання :” У чому полягала суть “Лінгвістичного аукціону”?” За кожним питанням прийняти участь може 2, а то і взагалі 1 учень. Чи буде це аукціоном? Можливо було б краще застосувати “Сніжну кулю”? Весь клас по черзі зможе прийняти участь, а також повторити те, що ще ,можливо, не запам’ятав.

  2. Обов*язково скористаюсь поданим Вами матеріалом. Різноманітні та цікаві форми роботи забезпечують хороший результат у досягненні мети уроку. Хочу відзначити, що дуже сподобалась казка “Батьківська любов”, за що щиро дякую! Бажаю Вам творчої наснаги, натхнення та успіхів! Дякую!

  3. Урок насичений, продуманий. Гарна авторська казка. Різні форми роботи допомагають досягти поставленої мети. Презентація вдала. Але незруміле домашнє завдання.