mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови в системі ноосферної освіти. Тема. Вигук як особлива частина мови.

Тема. Вигук як особлива частина мови.
Мета: розкрити особливості вигука як окремої частини мови, вивчити, які є групи вигуків за походженням і функціями, з’ясувати роль вигуків у мові та мовленні, формувати вміння визначати вигук серед інших частин мови, правописні та пунктуаційні вміння, формувати уявлення про звуконаслідувальні слова, їх функцію в мові; розвивати креативне і аналітичне мислення, комунікабельність та вправність у володінні емоційно-експресивними засобами мови; культуру спілкування, сприяти вихованню стійкої життєвої позиції та естетичних почуттів; формувати здоров’язберігаючу та комунікативну компетентність

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
57

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Мене дуже зацікавив урок у системі неосферної освіти. Весь урок насичений енергією природи, яка поєднується із силою знань. Нові методи, які викристала Тетяна Іванівна, мене захопили , вразили своєю неординарністю, сміливістю, креативністю. Дякую за чудовий урок.

  2. Урок сучасний, творчий. Вчитель детально знайомить з методами, які використовує на уроці. Сподобалась сенсорно-моторний етап, словниковий диктант, інтелектуальна гра, групова робота, “Третій зайвий”.