mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови в системі ноосферної освіти. Тема. Вигук як особлива частина мови.

Тема. Вигук як особлива частина мови.
Мета: розкрити особливості вигука як окремої частини мови, вивчити, які є групи вигуків за походженням і функціями, з’ясувати роль вигуків у мові та мовленні, формувати вміння визначати вигук серед інших частин мови, правописні та пунктуаційні вміння, формувати уявлення про звуконаслідувальні слова, їх функцію в мові; розвивати креативне і аналітичне мислення, комунікабельність та вправність у володінні емоційно-експресивними засобами мови; культуру спілкування, сприяти вихованню стійкої життєвої позиції та естетичних почуттів; формувати здоров’язберігаючу та комунікативну компетентність

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Нарешті цікавий сучасний урок! Дякую, ви молодець. Давно цікавлюсь системою ноосферної освіти, пробую, не завжди виходить. У вас є чому повчитись. Беру за зразок.

  2. Мене дуже зацікавив урок у системі неосферної освіти. Весь урок насичений енергією природи, яка поєднується із силою знань. Нові методи, які викристала Тетяна Іванівна, мене захопили , вразили своєю неординарністю, сміливістю, креативністю. Дякую за чудовий урок.

  3. Урок сучасний, творчий. Вчитель детально знайомить з методами, які використовує на уроці. Сподобалась сенсорно-моторний етап, словниковий диктант, інтелектуальна гра, групова робота, “Третій зайвий”.