super@urok-ua.com

Конспект відкритого уроку у 2 класі з природознавства на тему “Ліс влітку. Правила поведінки в лісі влітку”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект відкритого уроку у 2 класі з природознавства на тему “Ліс влітку. Правила поведінки в лісі влітку”.
Посада: вчитель почваткових класів
Місце роботи: ЗОШ І-ІІ ст. села Зелене

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Охорона лісу. Правила поведінки у лісі влітку.

Мета: Обговорити значимість збереження лісу, розвивати естетичне сприйняття, мислення, спостережливість і виховувати любов до природи.

Основні етапи уроку:

  1. Організаційний момент: Учні вітають гостей і налаштовуються на урок через вправу “Спіймай мій настрій”.
  2. Перевірка домашнього завдання: Обговорення корисної інформації про ліс.
  3. Вивчення нового матеріалу:
    • Обговорення значення лісу для людини.
    • Інтерактивні завдання та вправи, що мотивують дотримуватись правил поведінки влітку у лісі.
  4. Узагальнення знань: Учні виконують інсценізацію та вікторини, грають у гру “Так, чи ні”.
  5. Рефлексія та підсумки: Обговорення вражень від уроку та перевірка знань.

Домашнє завдання: Опрацювати і запам’ятати пам’ятку “Правила поведінки у лісі влітку”.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Початок урок хороший, налаштовує на роботу. А от далі вже щось схоже на монолог. Дуже шкода, що нема можливості переглянути презентацію, тому і неможливо дійти якоїсь цілісності. Все йде уривками. В інсценізації діти могли бути учасниками, а не вчитель. Пам’ятки в кінці уроку були доречними. Дякую.

  2. Актуалізація опорних знань проведена не зовсім вдало. Це не природознавчий матеріал. Я рекомендую перейменувати цей етап уроку в мотивації до навчання і таким чином підвести до розкриття теми уроку. Ідея з корабликом, на якому слід написати, що очікуєш від уроку – цікава. Дуже багато повідомляє вчитель, розповідає, не видно діалогу з учнями. Деякі частини уроку відсутні, бо вони відображені на презентації, яку не додано, тому важко судити про цінність цілісного конспекту уроку. Дякую.

  3. Урок пізнавальний, практичного спрямування. Психологічна налаштованість на урок викликає бажання в учнів активно працювати, сприймати корисну інформацію. Мандруючи уявним лісом ( за допомогою презентації), учні вивчають правила поведінки. Учитель підготувала кожному учню пам’ятку, яку потрібно опрацювати вдома. Урок продуктивний. Дякую.