mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 2 класу на тему: “Життя тварин влітку в лісі”

Конспект уроку з природознавства для 2 класу на тему: “Життя тварин влітку в лісі”
Урок природознавства розроблено згідно з чинною програмою навчального предмета «Природознавство» для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів за підручником Ірини Грущинської.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
2606

3 коментарі

  1. Використана типова структура комбінованого уроку. Захоплює вправно скомпонована презентація до теми, яка робить урок повноцінним. Увагу привертають різнорівневі домашні завдання з чітким коментарем виконання.

  2. Урок побудований методично чітко. На етапі вктуалізації я б проводила усне опитування з частиною учнів і вибірково роздала завдання на картках, це дало б змогу зекономити час. Напевно Ви так і зробили) Сподобалось питання “Чому треба оберігати не тільки самих тварин, а й ті місця, в яких вони живуть?” – дітям є над чим задуматись, це спонукатиме до нестандартного мислення. Похвально за продумування домашнього завдання. Дякую за урок!
    П.с. Презентація до уроку грамотно, естетично оформлена. Дуже все чітко. Бери і проводь урок!!!

  3. Вчитель добирає для пояснення нового матеріалу доцільні форми і методи навчання , які формують в учнів ключову компетентність – вміння вчитися. Урок не перевантажений зайвою інформацією. Завдання різного рівня складності дозволяють вчителю перевірити рівень засвоєного. Прикладом є диференційоване домашнє завдання