Конспект уроку з природознавства для 2 класу на тему: “Життя тварин влітку в лісі”

Конспект уроку з природознавства для 2 класу на тему: “Життя тварин влітку в лісі”
Урок природознавства розроблено згідно з чинною програмою навчального предмета «Природознавство» для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів за підручником Ірини Грущинської.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Використана типова структура комбінованого уроку. Захоплює вправно скомпонована презентація до теми, яка робить урок повноцінним. Увагу привертають різнорівневі домашні завдання з чітким коментарем виконання.

  2. Урок побудований методично чітко. На етапі вктуалізації я б проводила усне опитування з частиною учнів і вибірково роздала завдання на картках, це дало б змогу зекономити час. Напевно Ви так і зробили) Сподобалось питання “Чому треба оберігати не тільки самих тварин, а й ті місця, в яких вони живуть?” – дітям є над чим задуматись, це спонукатиме до нестандартного мислення. Похвально за продумування домашнього завдання. Дякую за урок!
    П.с. Презентація до уроку грамотно, естетично оформлена. Дуже все чітко. Бери і проводь урок!!!

  3. Вчитель добирає для пояснення нового матеріалу доцільні форми і методи навчання , які формують в учнів ключову компетентність – вміння вчитися. Урок не перевантажений зайвою інформацією. Завдання різного рівня складності дозволяють вчителю перевірити рівень засвоєного. Прикладом є диференційоване домашнє завдання