mail@urok-ua.com

Конспект відкритого уроку у 2 класі з природознавства на тему “Ліс влітку. Правила поведінки в лісі влітку”.

Конспект відкритого уроку у 2 класі з природознавства на тему “Ліс влітку. Правила поведінки в лісі влітку”.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Початок урок хороший, налаштовує на роботу. А от далі вже щось схоже на монолог. Дуже шкода, що нема можливості переглянути презентацію, тому і неможливо дійти якоїсь цілісності. Все йде уривками. В інсценізації діти могли бути учасниками, а не вчитель. Пам’ятки в кінці уроку були доречними. Дякую.

  2. Актуалізація опорних знань проведена не зовсім вдало. Це не природознавчий матеріал. Я рекомендую перейменувати цей етап уроку в мотивації до навчання і таким чином підвести до розкриття теми уроку. Ідея з корабликом, на якому слід написати, що очікуєш від уроку – цікава. Дуже багато повідомляє вчитель, розповідає, не видно діалогу з учнями. Деякі частини уроку відсутні, бо вони відображені на презентації, яку не додано, тому важко судити про цінність цілісного конспекту уроку. Дякую.

  3. Урок пізнавальний, практичного спрямування. Психологічна налаштованість на урок викликає бажання в учнів активно працювати, сприймати корисну інформацію. Мандруючи уявним лісом ( за допомогою презентації), учні вивчають правила поведінки. Учитель підготувала кожному учню пам’ятку, яку потрібно опрацювати вдома. Урок продуктивний. Дякую.