Конспект відкритого уроку у 6 класі за твором ” Різдвяна пісня у прозі” за творчісттю Ч. Діккенса
Місце роботи: школа I-III ст .с.Бабин Кельменецького р-ну, Чернівецької обл.
Конспект відкритого уроку у 6 класі за твором ” Різдвяна пісня у прозі” за творчісттю Ч. Діккенса
Тема уроку:
Причини деградації особистості та переродження Скруджа (за «Різдвяною піснею в прозі Ч.Діккенса)
Мета:
навчальна:
простежити зміни в характері і поведінці героя,вдосконалювати навички роботи з текстом,простежити ,що призвело до деградації Скруджа та його переродження,виробляти в шестикласників уміння аналізувати зміст тексту,формувати у дітей у дітей гуманістичні ідеали;
розвиваюча:
розвивати образне мислення школярів,сприяти розвитку творчої діяльності
учнів,розвивати навички виразного читання,образне і логічне мислення,уяву,
виховна:
виховувати почуття доброти і людяності,виховувати прагнення до самовдосконалення.
Тип уроку:
урок-дослідження.
Форма навчання:
стаціонарне заняття, діалогічна форма навчання.
Міжпредметні зв`язки:
музика,образотворче мистецтво,народознавство.
Конспект уроку
“Різдвяна пісня в прозі” налаштовує кожного з нас на казку святкових зимових вечорів у родинному колі, хоча не кожен із нас проводить свята з рідними, В творі яскраво простежується еволюція образу головного героя Ебейнезеза, Твір спонукає нас ставати кращими , творити добро та шанувати Різдво. Гарні методи робити з учнями, Дякую!
Психоемоційний настрій уроку забезпечується на кожному етапі. Учні творчо мислять над вічними питаннями про добро ізло в душі кожного, щастя, людяність, вчаться самі творити добро. Конспект передбачає велику активність учнів, їхню здатність до аналізу, критики, діалогу.
Під час уроку учні проводять глибоке дослідження добра. Міжпредметні зв*язки наповнюють урок змістом.додають яскравості. Інноваційною знахідкою вчителя є відповідні символи . Урок динамічний, сучасний, творчий!
Частенько Ч.Діккенса називають батьком Різдва, та й власне прочитавши “Різдвяну пісню у прозі” у цьому переконуєшся.Учитель використовує дуже влучний епіграф до уроку Д.Дідро, розтлумачує сутність поняття “деградація” та підводить учнів до головної мети автора – відродити душу головного героя, і по суті, відродити добро у душах кожного читача…