super@urok-ua.com

Конспект відкритого уроку у 8 класі за твором ” Божественна комедія” Данте Аліг’єрі.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект відкритого уроку у 8 класі за твором ” Божественна комедія” Данте Аліг’єрі.
Посада: Вчитель зарубіжної літератури, педагог-організатор
Місце роботи: школа I-III ст .с.Бабин Кельменецького р-ну, Чернівецької обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект відкритого уроку у 8 класі за твором ” Божественна комедія” Данте Аліг’єрі.
За допомогою твору«Божественна комедія»-розділ «Пекло» постараємось відтворити розташування грішників у колах пекла; розвивати уміння відстоювати власну думку; подумаємо над таким важливим питанням, як треба прожити життя, щоб не потрапити в пекло; виховувати прагнення бути праведною людиною.

Предмет поеми – людина, яка силою своєї волі,
за заслугу або через непослух,
зазнає справедливої відплати або кари.
Данте

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Шановна пані! Ви привласнили чужу розробку. Де ж ваша академічна доброчесність?

  2. Підготовча робота до уроку значима, логічно і послідовно розкривається тема. Презентація відсутня, тому неможливо зрозуміти її роль (до речі, обладнання не вказано). Символіку визначає сама вчителька, не залучаючи учнів. Не зовсім зрозумілим є домашнє завдання. Кожукало Н.

  3. Не кожному під силу зрозуміти твір Данте “Божественна комедія”, але вчителем урок сплановано вдало , вважаю , що він буде результативним, Учні люблять складати сенкани , тому така форма роботи є доречною, Дякую!

  4. Тема є складною для сприйняття , але вчитель вирішує дану проблему шляхом добору доцільних методів та прийомів. Продуктивними є рольова гра інтерв*ю з Данте, складання сенкану, момент оцінювання.

  5. Сама тема відкритого уроку є складною та цікавою водночас. Річ у тому, що твір надзвичайно важкий для розуміння восьмикласниками. але Катерині Віссаріонівні вдалося чітко ненав*язливо пояснити те, на чому наголошував автор. Також сподобалась інсценізація, пояснення символіки твору, групова робота учнів на уроці. Хотілося б переглянути презентацію до уроку

  6. Конспект відкритого уроку із зарубіжної літератури складено методично чітко. Цікавим є інсценізація інтерв”ю з Данте. Учитель не лише розкриває тему, але й приділяє увагу теорії літератури (словникова робота- визначення терміну “терцина”, якою написана поема). Учні мають можливість працювати творчо, складаючи сенкани, працювати в групах. І, нарешті, дуже влучним є завершення уроку поезією патріарха української літератури – Л.Костенко про Данте.