mail@urok-ua.com

Конспект виховного заходу “Кримінальна відповідальність неповнолітніх”

Виховний захід “Кримінальна відповідальність неповнолітні ” для учнів 9 класів. Мета – узагальнити і систематизувати знання учнів з теми «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», розвивати знання про відповідальність своїх дій у житті і уміння брати приклад з хорошої поведінки підлітків,відстоювати власну думку, аргументовано доводити правильність своєї позиції, формувати правову культуру серед учнів; виховувати в учнів інтерес до правових знань і почуття відповідальності за свої дії.

Конспект виховного заходу

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Даний матеріал буде також корисний вчителю права та керівникам гуртків “ЩО?ДЕ?Коли?”, дані заходи виховують не лише правову свідомість учнів , а й вміння відстоювати свої права.

  2. Такий захід закликає учнів завжди діяти виважено та помірковано, навчає усвідомити правову культуру людини. Кожному із нас потрібно наслідувати лише хороше – це запорука успіху. Дякую!

  3. Дуже доречно висвітлювати такі питання. Якщо учні будуть усвідомлювати наслідки своїх негативних вчинків, то їх буде набагато менше. Кожну дію можна мотивувати вагомими чинниками. Захід вчителя заслуговує на увагу колег. Ігрові форми роботи є доцільними в ході роботи. Дякую!

  4. На даний час така тема виховного заходу є дуже актуальною, тому що кожна дитина має знати свої права і нести відповідальність за не правильні вчинки. На мою думку захід складено талановито і розумно, є теоритичні , ігрові форми роботи. Виховний захід може бути розрахований не тільки для 9 класу, а й для 5-8 класів.

  5. Виховний захід досить доречний для узагальнення та закріплення знань з даної теми, а використання ігрових методів є завжди дієвим. Використані методи та прийоми сприятимуть формуванню правової культури учнів.