Батьківські збори. “Профілактика булінгу. Відповідальність”

Автор публікації
Автор матеріалу: Батьківські збори. “Профілактика булінгу. Відповідальність”
Посада: вчитель англійської мови
Місце роботи: Луганська ЗОШ I-III ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Батьки ознайомляться з поняттям, формами та структурою булінгу, з метою профілактики та запобігання жорстокого поводження з дітьми,ознайомляться с законом про відповідальність за завдання булінгу, усвідомлять відповідальність за виховання дітей щодо жорстокого ставлення до оточуючого світу, зформують навички відповідальної та безпечної поведінки створення доброзичливої та відвертої атмосфери в сім’ї.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тренінгове заняття сьогодні необхідне для батьківського колективу, оскільки тема актуальна. Проблему, яка хвилює багатьох, учитель доносить з використанням різних інтерактивних вправ. Переконана, отримані знання та вміння будуть сприяти формуванню гарного колективу учнів. Дякую.

  2. На мою думку, такою розробкою батьківських зборів має послуговуватися кожен класний керівник. Тема актуальна та важлива, і батькам також необхідно зрозуміти, яку силу має психологічний тиск на дітей з боку однолітків чи батьків, якою є відповідальність за різні прояви насильства. Тренінгові завдання вдало підібрано.

  3. Тема булінгу на даний момент набула широкого розголосу в суспільстві. Проведення такого заняття у формі тренінгу сприятиме більш ефективному сприйняттю і засвоєнню інформації. Підвищить батьківську компетентність щодо відповідальності за виховання своїх дітей.