super@urok-ua.com

Конспект виховного заходу з математики “Хто зверху”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект виховного заходу з математики “Хто зверху”.
Посада: Вчитель математики та інформатики
Місце роботи: Ганнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтелектуальна математична гра – конкурс
«Хто зверху?»
Мета:
 навчальна: прищеплювати любов до математики, виробляти вміння використовувати здобуті теоретичні знання на практиці;
 розвиваюча: розвивати пізнавальні здібності учнів, інтерес до математики як до науки, творчу активність, вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити, працювати в команді;
 виховна: формувати дружні, товариські відносини, вміння працювати групою; виховувати потяг до неперервного вдосконалення своїх знань.
Вид діяльності: ігровий.
Форма проведення заходу: інтелектуальна-математична гра.
Орієнтований вік дітей: 12 – 14 років.
Тривалість проведення заходу: 45 хвилин.
Пояснення: У грі беруть участь дві команди — хлопців та дівчат.
Дуель команд дівчат і хлопців ділиться на шість раундів, що складаються з різних конкурсів. Переможець визначається у фінальному, сьомому раунді, де бали переможця зростають удвічі. Ведучі є капітанами команд, тобто ведуча є капітаном команди дівчат, а ведучий – капітаном команди хлопців. Команда складається з чотирьох учасників та ведучого.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Гарна ідея перетворити відоме ток-шоу у веселий та цікавий позакласний математичний захід. Діти на “Ура!” сприймуть таке змагання. Обов’язково використаю при проведенні математичного тижня. Велике Вам спасибі !!!

  2. Аліна Сергіївна зібрала чудовий матеріал для позакласної роботи з математики. Респект. В своїй роботі. я також використовую подібні заходи і навіть подібні запитання зустріла. Яскраво, оригінально і зовсім не “сухо”, як про “точну науку”.Удачі.

  3. Даним заходом вчитель враховує інтереси сучасної молоді, крокує в ногу з часом. Творчий підхід , фантазія вчителя і в результаті вийшов гарний , пізнавальний, навчальний, виховний захід. Аліна Сергіївна подбала про зміст завдань, бонусні питання, фінальну гру “Показуха”.

  4. Блискуча ідея перетворити розважальне шоу “Хто зверху?” в інтелектуальну – математичну гру. В учнів такі заходи (з використанням популярних телепередач і шоу) викликають інтерес, бажання прийняти в них участь. А як результат – підтягнути знання з математики. Змістовно продуманий кожний раунд. В кінці заходу вчитель акцентує увагу на цінностях сьогодення – міцних знаннях.