mail@urok-ua.com

Конспект з трудового навчання на тему «Визначення потреб в озелененні квітами приміщень, прилеглої території, присадибної ділянки» для 6 класу

Конспект підготовленій для учнів 6 класу хлопчиків і дівчаток.у доступній формі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробка уроку відповідає темі. Учитель цікаво підійшла до теми озеленення. Матеріал подано у доступній формі. Сподобалось створення учнями банку можливих проблем у приміщенні школи та на прилеглій території. Можна започаткувати довготривалий проект з озеленення приміщення та території школи.

  2. У даній роботі вразило гарне оформлення титульної сторінки, сподобався прийом “Пишемо разом розповідь”. Цікавим було і визначення готовності учнів до роботи, але якщо проводили дослідження, то повинен бути результат, чи якась дія – не побачила.Вчитель подає великий за обсягом матеріал, який, як на мене, повинен супроводжуватися візуальними додатками, презентацією чи відеофільмами. Дослідження класних кімнат і території теж не мало продовження для чого це робилося.

  3. Тема уроку вже наводить учнів на роздуми, ставить перед ними проблему. Сподобалось створення позитивного емоційного настрою на початку уроку, прийом “Пишемо класом розповідь”, мотиваційні питання, діагностика рівня готовності працювати на уроці.