mail@urok-ua.com

Конспекти двох уроків зарубіжної літератури для 9 класу за романом Дж. Свіфта “Мандри Гуллівера”

Мета: розкрити алегоричний зміст роману та значення сатири в романі; показати ставлення автора до зображувальних подій та явищ; поглибити теоретико-літературні знання учнів: сатира, іронія, гумор, езопова мова; виховувати в учнів свідоме ставлення до проблем суспільства; розвивати вміння аргументовано доводити свою думку.

Конспекти

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Я теж згідна з колегами щодо методичних коментарів.Але деякі етапи уроку містять чудові висновки.Гарно сформоване проблемне питання,важливі відомості з теорії літератури.Хотіла б я бачити методичний коментар щодо створення .бук-трейлера.Дякую

  2. Матеріал більше схожий на дослідження літературного твору. Сподобались проблемні питання , методичні коментарі. Слід попрацювати над структурою конспекту. Домашнє завдання містить творчу роботу, за бажанням.

  3. Я, мабуть, чогось не зрозуміла. Є тема, мета уроку (двох), а от крім методичних коментарів я не бачу нічого. Якщо це тези до проведення уроків, тоді треба було б так і вказати. Якщо ж конспекти, то форми роботи з учнями, методи чи прийоми. Вибачте.