Контрольна робота з української мови для 8 класу з теми “Односкладні речення”

Контрольна робота з української мови для 8 класу з теми “Односкладні речення”
Робота допомагає перевірити рівень навчальних досягнень з теми, вироблення навичок
та умінь з вивченої теми, удосконалювати зв’язне мовлення учнів, виховувати відповідальне ставлення до навчання

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже гарна контрольна робота. Абсолютно згодна з попередніми коментарями. В роботі є все, що вимагає програма. І я б теж запропонувала використовувати завдання на відповідність.

  2. Дану контрольну роботу можна використовувати колегам, буде як знахідка. Сподобалось формулювання завдань, їх зміст. Добре, що вчитель подає повний план-конспект.Також позитивним є використання не двох, а трьох варіантів.

  3. Мені сподобалася розробка контрольної роботи з української мови. Єдине зауваження авторці : до перших чотирьох завдань у тестовій формі потрібно чітко написати скільки правильних відповідей (одну чи декілька) мають вибрати учні.

  4. Дану розробку уроку контрольної роботи можна сміливо використовувати на практиці. Зараз є досить багато друкованих видань , які містять контрольні завдання з теми, але не секрет , що інколи вони мають помилки, тому вчитель може самостійно скласти завдання, враховуючи вимоги програми . Наталія Василівна так і вчинила. Учитель використала і тестові , і творчі завдання. Пропозиція : використовувати завдання на відповідність. Дякую.