mail@urok-ua.com

Контрольні роботи з математики 3 клас за оновленою програмою. Ф.М.Рівкінд, Л.В.Оляницька

Контрольні роботи з математики 3 клас за оновленою програмою. Ф.М.Рівкінд, Л.В.Оляницька
Об’єктами підсумкової перевірки навчальних досягнень учнів 3 класу з математики є складники математичної компетентності: обчислювальні уміння і навички; уміння і навички розв’язування задач; застосування властивостей, правил, алгоритмів, залежностей; виконання вимірювань та геометричних побудов.
Підсумкова тематична перевірка здійснюється у формі тематичної контрольної роботи в кінці вивчення теми/тем. Протягом навчального року проводять 8 тематичних контрольних робіт, одна з яких з перевірки сформованості навичок усних обчислень.
Тематична контрольна робота може бути: комбінованою, що складається з завдань на обчислення, розв’язання задачі, рівняння, завдань з іменованими числами та геометричного матеріалу; тестовою, що складається із тестових завдань закритого і відкритого типів.При цьому протягом навчального року комбінованих робіт має бути не менше 4.

 • : Пастушенко Світлана Павлівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Староостропільське НВО "Дошкільний заклад, ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"
 • Контрольні роботи з математики
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
41
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 2.5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Підсумкова перевірка з математики у 3 класі Підсумкова перевірка з математики у 3 класі (І семестр) розроблена згідно оновленої програми та методичних рекомендацій. Подано у 2 варіантах....
Контрольна робота з математики для 3 класу Перевірка засвоєних таблиць множення та ділення.
Конспект інтегрованого уроку математики і я у світі “Супермаркет. Множення круглого числа на одноцифрове виду 40х2, 400х2.”... Цікавий інтегрований урок вивчення нового матеріалу і застосування набутих знань на практиці. До конспекту додається презентація, яка використовується...
35885

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Щиро дякую за підбірку контрольних робіт. Дійсно, полегшують роботу вчителя. Також матеріал можна використовувати як самостійні чи додаткові форми діяльності на уроці.

 2. Вчителька своєю роботою допомогла, гадаю, багатьом колегам, адже даний матеріал можна використати у власному досвіді, дещо підкоригувавши зміст завдань під рівень навчальних досягнень своїх учнів. Дякую за працю!

 3. Для вчителів початкових класів, а особливо тих, хто веде у 3 класі дана розробка є просто методичної знахідкою. Роздрукували – й готова папка з тематичними контрольними роботами за весь рік. Впевнена, що Вашу роботу, Світлано Павлівно, гідно оцінять колеги-початківці. Спасибі за публікацію.

 4. Вступну частину можна легко знайти в інтернеті, та плюс в тому, що все компактно зібрано. А от самі розробки контрольних робіт, то це вже знахідка для лінивця.))