Контрольні роботи з літературного читання

Наказом МОН України від 19.08.2016 №1009 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 №1222» визначено орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.
Наказом передбачено, що керівники загальноосвітніх навчальних закладів мають забезпечити необхідні умови щодо виконання орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. Тематична перевірка здійснюється у формі тематичної контрольної роботи після опанування програмової теми/розділу .
З метою уніфікації вимог до тематичних перевірок з навчальних предметів «Українська мова»і «Літературне читання» тематична перевірка з предмета «Літературне читання» здійснюється не за результатами опрацювання творів певного розділу/розділів кола читання (поданих у підручнику), а за визначеними об’єктами. Відповідно у кожному класі протягом навчального року проводять по 8 тематичних контрольних робіт, як у письмовій формі на окремому уроці, так і в усній – із виділенням 10-15 хвилин на кожному з певної кількості послідовних уроків. З огляду на це перелік літературних творів, які планується опрацювати протягом навчального року, рівномірно розподіляється на 8 блоків, у кінці вивчення кожного з яких і проводять контрольну роботу.
Пропоную вашій увазі зразки контрольних робіт для 2 класу з літературного читання.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *