Конспект уроку з літературного читання для 4 класу “Сторінками історії України” за оновленою програмою

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 4 класу “Сторінками історії України” за оновленою програмою
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ресурс вміщує цікавий навчальний матеріал до уроку літературного читання для 4 класу за новим Державним стандартом початкової загальної освіти та «Навчальними програмами для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. 1 – 4 класи» (2016 рік). Запропонований матеріал відповідає Державному стандарту початкової освіти, чинній програмі з літературного читання для четвертого класу загальноосвітніх навчальних закладів.
У ресурсі вміщена пізнавальна інформація до розділу «Сторінками історії України» за підручником О.Я.Савченко. (Київ. Видавничий дім «Освіта», 2015 рік видання):
1. Перша історія України. О.Олесь «Наші предки слов’яни”.
2. Сторінками Київської Русі. О.Олесь «Ярослав Мудрий».
3. Походження назв українських міст Д. Білоус «У назвах міст і сіл слова…». А Коваль «Місто Чернігів».
З даних презентацій учні дізнаються про історичне минуле України, здійснять віртуальні подорожі; розвиватимуть пізнавальні інтереси, образне мислення.
Історичні відомості, які включені в розробки уроків, сприяють вихованню у підростаючого покоління відчуття гордості за свій рідний край, народ. Викликає бажання пізнавати історичне минуле наших предків та поширювати знання про видатних людей.
Робота апробована на уроках літературного читання, та підтвердила зацікавленість учнів до історичного минулого нашої країни.
Рекомендовано для вчителів та учнів початкових класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Бельська І.Д. виконала вагому роботу, склавши конспекти проведення трьох уроків у четвертому класі до розділу “Сторінки історії України”. Матеріал актуальний, пізнавальний, сприяє розвитку критичного мислення учнів, зацікавлює історією держави. Лише бракує презентацій, на які постійно посилається вчителька. Дякую.