«Козаками ми хочемо стати, рідну Україну захищати» тематична музично-спортивна розвага для дітей старшого дошкільного віку за участю родин вихованців до Дня захисника Вітчизни

Автор публікації
Автор матеріалу: «Козаками ми хочемо стати, рідну Україну захищати» тематична музично-спортивна розвага для дітей старшого дошкільного ві...
Посада: музичний керівник
Місце роботи: Городищенський ДНЗ (ясла-садок) №2 «Зірочка» Городищенської районної ради Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася. Тому величезного значення набуває патріотичне виховання дітей дошкільного віку.

Під час заходу діти та батьки з великим захопленням поринули в атмосферу родинного свята: діти емоційно співали, розказували вірші , весело танцювали та грали в ігри підтримували своїх батьків ; батьки з задоволенням брали участь у конкурсах, з захопленням слухали вірші, пісні та милувалися запальними таночками.

Сценарій

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Тематична музично-спортивна розвага відповідає віковим особливостям дітей. Сподобались конкурси, естафети, хореографічна композиція. Вважаю, мети досягнуто, учасники та присутні отримали позитивний настрій.