mail@urok-ua.com

Математичний аукціон. Додавання і віднімання в межах 1000.

Математичний аукціон. Додавання і віднімання в межах 1000.
Нетрадиційна форма проведення уроку математики.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Золота Марія Михайлівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Спеціалізована школа І – ІІІ ст. ім. О. Маковея м. Заліщики
  • Математичний аукціон
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Краще учнів об’єднувти в групи, а не розбивати на групи, потрібно оформляти за правилами набору тексту. Різноманітні завдання додають аукціону пікантності. Дякую, колего, за нестандартний урок.

  2. Поставлена мета даного уроку: розширити кругозір учнів, мотивувати їх до вивчення математики, за допомогою гри сплачить класний колектив, а також з’являється можливість для розвитку творчих здібностей, що дуже актуально сьогодні.

  3. Яскрава розробка уроку. Помітно, що авторка добре підготувалася до даного уроку. Для кращого ефекту Марія Михайлівна створила оригінальне слайд-шоу у вигляді презентації. Дуже цікава публікація. Дякую.

  4. Вчитель створює умови для здобуття учнями математичних знань. На уроці розвиваються мислиннєві операції, творче мислення, виховується наполегливість, рішучість. Форма проведення зацікавлює нестандартним підходом.

  5. Маріє Михайлівно, Ваш математичний аукціон мене вразив креативністю, різномаїттям завдань, пізнавальними конкурсами, що сприяло розвитку соціальним , комунікативним, життєвим компетенціям. Переконана, урок пройшов нестандартно, весело, творчо. Дякую. Успіхів Вам!!!