super@urok-ua.com

Математика. Число і цифра 4. Порівняння чисел у межах 4. Написання вивчених цифр.

Автор публікації
Автор матеріалу: Математика. Число і цифра 4. Порівняння чисел у межах 4. Написання вивчених цифр.
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Шляхтинецька ЗОШ I-II ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує план уроку з математики для учнів першого класу на тему: число і цифра 4. Основні завдання уроку включають пояснення утворення числа 4, навчання написання цифри 4 і порівняння чисел в межах якісного 4.

Мета уроку:

  • Ознайомити учнів з цифрою і числом 4.
  • Навчити написанню цифри 4.
  • Вправлятися у порівнянні чисел в межах 4.
  • Розвивати мислення і вдосконалювати навички підрахунку.

Ключові етапи уроку:

  1. Організаційний момент.
  2. Активізація пізнавальної діяльності учнів, включаючи математичні лічилки і лічу предметів.
  3. Мотивація навчальної діяльності учнів.
  4. Вивчення нового матеріалу: утворення числа 4, розгляд зразка написання цифри 4, практична робота з порівнянням чисел.
  5. Офтальмологічна пауза для розминки очей.
  6. Робота з підручником і зошитом.
  7. Цікаві вправи, загадки, задачі для розширення пізнання.
  8. Підсумок уроку за допомогою вправи “Мікрофон”.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікавий, розвиваючий урок математики. Вчителька велику увагу приділила здоров’язберігаючим компетентностям. Добре, що є на уроці вправи різного рівня складності, а особливо похвально те, що вчителька використовує завдання логічного характеру. Хороший урок!

  2. Слід відмітити раціональність використання методів, принципів на уроці. Вчителем продумані завдання до кожного етапу урок. Робота над вивченням нового матеріалу була проведена методично правильно. Вдалими є цікаві вправи на етапі закріплення.

  3. Цінними на уроці є використання оздоровчих методів: офтальмологічної хвилинки, пальчикової гімнастики. Сам урок традиційний за структурою, складається із необхідних для засвоєння нової теми вправ. Необхідно додати виховну мету. Дякую!