mail@urok-ua.com

Матеріал до уроку № 9 з хімії. 7 клас.Ознайомлення з періодичною системою хімічних елементів Д.І. Менделєєва. “Видатні” мінерали та породи.

Матеріал до уроку № 9 з хімії. 7 клас.Ознайомлення з періодичною системою хімічних елементів Д.І. Менделєєва. “Видатні” мінерали та породи.
Атом, його склад. Хімічні елементи, їхні назви і символи. Ознайомлення з періодичною системою хімічних елементів Д.І. Менделєєва

МАТЕРІАЛ ДО УРОКУ
“Видатні” мінерали та породи
Ювелирно-виробкові та виробкові камені грунтовно стали вивчатися у СРСР у середині 60-х років , ювелирно-виробкові та виробкові камені як правило представлені мономінеральними агрегатами та горними породами, вони з древнійших часів цінувалися людиною за свою красоту.
У порівнянні з іншими видами мінеральної сировини кольорові камені відрізняються різноманітністю складу, структури та текстури, це й не дивно бо вони можуть бути різного походження: метасоматичного, магматичного, вулканично-осадового, пегматитового, гідротермального, метаморфічного і екзогенного .

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
237

Можливість залишати коментарі до публікацій тимчасово закрито!

2 коментарів

  1. Яна Сергіївна розмістила публікацію, яка виконує навчальну функцію. Інформаційний матеріал, фото зробить урок яскравим , емоційним, що сприятиме зосередженню учнів. Гадаю, що вчитель приділяє увагу зв*язку з життям.