Матеріал до уроку № 9 з хімії. 7 клас.Ознайомлення з періодичною системою хімічних елементів Д.І. Менделєєва. “Видатні” мінерали та породи.

Автор публікації
Автор матеріалу: Матеріал до уроку № 9 з хімії. 7 клас.Ознайомлення з періодичною системою хімічних елементів Д.І. Менделєєва. “Видатні” ...
Посада: вчитель біології та хімії
Місце роботи: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Матеріал до уроку № 9 з хімії. 7 клас.Ознайомлення з періодичною системою хімічних елементів Д.І. Менделєєва. “Видатні” мінерали та породи.
Атом, його склад. Хімічні елементи, їхні назви і символи. Ознайомлення з періодичною системою хімічних елементів Д.І. Менделєєва

МАТЕРІАЛ ДО УРОКУ
“Видатні” мінерали та породи
Ювелирно-виробкові та виробкові камені грунтовно стали вивчатися у СРСР у середині 60-х років , ювелирно-виробкові та виробкові камені як правило представлені мономінеральними агрегатами та горними породами, вони з древнійших часів цінувалися людиною за свою красоту.
У порівнянні з іншими видами мінеральної сировини кольорові камені відрізняються різноманітністю складу, структури та текстури, це й не дивно бо вони можуть бути різного походження: метасоматичного, магматичного, вулканично-осадового, пегматитового, гідротермального, метаморфічного і екзогенного .

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Яна Сергіївна розмістила публікацію, яка виконує навчальну функцію. Інформаційний матеріал, фото зробить урок яскравим , емоційним, що сприятиме зосередженню учнів. Гадаю, що вчитель приділяє увагу зв*язку з життям.