КОНСПЕКТ УРОКУ З ХІМІЇ. Тема: «Характеристика хімічних елементів № 1-20 за їхнім місцем у періодичній системі та будовою атома»

Автор публікації
Автор матеріалу: КОНСПЕКТ УРОКУ З ХІМІЇ. Тема: «Характеристика хімічних елементів № 1-20 за їхнім місцем у періодичній системі та будовою...
Посада: вчитель географії та біології
Місце роботи: Запорожская специализированная школа "Хабад Любавич"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Відповідно до місця уроку, основної мети та завдань окремих його частин, які чітко сформульовані перед учнями та узгоджуються з їхнім особистим досвідом, тип уроку вибрано правильно.

Була проведена мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку, що сприяє збудженню їхнього інтересу до узагальнення знань та розвитку творчої ді-яльності.

Зміст уроку повністю відповідав вимогам навчальної програми та меті поставлених завдань.

Належним чином було проведено перевірку засвоєння тем та завдання. Оптимально використано час на цю роботу. Опитування мало науковий характер, що в першу чергу обумовлювалося вмінням виправляти помилки в ході відповіді та залученням до цієї роботи учнів.

У ході уроку проводилася безпосередня перевірка якості розуміння його учнями. Засвоєння вивченого матеріалу учнями є оптимальним.
Слід відмітити вміння учнів триматися під час відповіді як з місця, так і біля дошки, звер¬нутися до вчителя, доповнити чи поправити відповідь товариша.
Проблемне питання не застало дітей з ненацька, що підтверджує достатній рівень засвоєння матеріалу.

Весь клас працював активно і з інтересом.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *