Конспект уроку з хімії в 10 класі /профільний/ Положення металічних елементів у періодичній системі. Особливості будови їх атомів.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з хімії в 10 класі /профільний/ Положення металічних елементів у періодичній системі. Особливості будови ...
Посада: вчитель хімії, біології
Місце роботи: Павлівське НВО Світловодського району Кіровоградської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Денисенко Світлана Анатоліївна маю вищу освіту, викладаю хімії та біології. Загальний педстаж складає 28 років. Працює над підвищенням якості знань учнів, приділяючи увагу індивідуальним, груповим, колективним формам роботи. Для цього розробляю різноманітні дидактичні матеріали, картки, тести, опорні міні – конспекти та завдання для закріплення знань, перевірки їх та для тематичних оцінювань учнів з усіх тем програми. Багато уваги приділяє самоосвіті. Опановуючи новітні методики навчання, самостійно готує відкриті уроки з використанням інтерактивних методів навчання.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. На уроці використовуються інтерактивні методи та прийоми, тему та мету учні визначають самостійно. Сподобалась організація роботи в групах, коли діти розмірковують над проблемою.Доцільними є опорні схеми.