mail@urok-ua.com

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки на батьківських зборах

Все менше і менше батьків відвідують такий важливий захід – батьківські збори. Я пропоную приклад майстер-класу по виготовленню ляльки “На Здоров’я”, який можна проводити, як у дитячому садку, так і в школі. Ця проста у виготовленні лялька принесе всім дуже велику користь, бо є помічником людині у битві з хворобою. Лялька “На Здоров’я” – лікувальна лялька, а у наш час безлічи все нових і невідомих вірусів, нам всім це так необхідно.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Правильно сплановані батьківські збори. Інтересний прийом-відеоролік з роздумами дітей групи ” Хто такі – Батьки”. Чудовий майстер -класс по виготовленню ляльки-мотанки. Дякую.

  2. Перед нами зразок відмінної організацї колективної творчої справи колективу батьків. Помічником у роботі є підготовлений дидактичний матеріал ( фотоальбом, відеоролик). Це приклад національно-патріотичного виховання. Дякую.

  3. Який чудовий захід! Корисно, історично, творчо! Які яскраві фото, де батьки створюють ляльку-мотанку! Цікаво пізнавати світ з дітьми, а щоб створити щось справжнє треба вчитися, і ви надаєте майстер-клас для батьків. Цікавий захід. Дякую.