mail@urok-ua.com

Методика підготовки учнів до олімпіад з інформатики

Зроблено спробу викласти методику підготовки учнів до олімпіад з інформатики. Перелічені основні класи завдань і типові прийоми їх вирішення. Приділена увага вмінню учнів керуватися своєю діяльністю, розподілом часу на розв’язання кожної задачі, вмінню розбивати процес розв’язання задачі на етапи, виділяти певні етапи та їх виконувати. Дани поради до організації введення та виведення даних з текстового файлу, тестування розробленої програми. Публікація буде корисна вчителям в роботі з обдарованними учнями, бо відомо що до олімпіади учнів необхідно готувати теоретично, практично та психологічно.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікаво було ознайомитися з досвідом роботи учителя з питання методики підготовки учнів до олімпіади. Відомо, що робота з обдарованими дітьми вимагає особливого підходу , немало часу та креативності. Бажаю успіхів.

  2. Дякую, актуальна тема – олімпіадне програмування, правда, зараз на 2017 рік мови: Java, C, C# в тренді. Але алгоритміка завжди має місце, знаєш як скласти алгоритм, синтаксис мови можна вивчити, важче навпаки.

  3. Автор розглянув методику роботи вчителя з обдарованим учнем, підготовкою його до олімпіад, конкурсів. Автор наводить цікаві приклади роботи з учнем, дає корисні поради стосовно налаштування дитини на максимальний результат. Дана стаття стане в нагоді багатьом вчителям. Дякую!