Мультимедійна презентація до уроку української мови у 4 класі на тему “Прислівник. Узагальнення вивченого”

Автор публікації
Автор матеріалу: Мультимедійна презентація до уроку української мови у 4 класі на тему “Прислівник. Узагальнення вивченого”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Ємільчинський ЗЗСО І – ІІІ ст. № 1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мультимедійна презентація допоможе повторити, систематизувати і узагальнити знання дітей по темі “Прислівник”, зокрема про основні граматичні особливості прислівників і їх правопис, вміння добирати прислівники-синоніми і антоніми та підготувати школярів до контрольної роботи.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Яскрава презентація допоможе учням початкової школи засвоїти тему “Прислівник”. Учитель звертає увагу не лише на граматичні ознаки прислівника, а на правила правопису. Використовуючи ігрові вправи, педагог закріплює навчальний матеріал. Дякую.

  2. Представлено розробку уроку з української мови на тему “Прислівник” із застосуванням мультимедійної презентації. Запропонований матеріал поєднує різні форми інноваційної роботи на уроці: кросворд, ігри. Це створює атмосферу зацікавленості кожного учня в роботі класу, посилює інтерес до вивчення рідної мови. Дякую.

  3. Мультимедійна презентація до уроку української мови у 4 класі на тему “Прислівник. Узагальнення вивченого” Ніни Адамівни складається із цікавих для дітей цього віку різноманітних вправ та завдань.Гарно оформлена презентація.Дякую