super@urok-ua.com

Надсучасний кабінет української мови та літератури: перспективний та орієнтовний плани роботи

Автор публікації
Автор матеріалу: Надсучасний кабінет української мови та літератури: перспективний та орієнтовний плани роботи
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: 79037 м. Львів вул. Творча 1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Про роботу надсучасного кабінету вчителя української мови та літератури СЗШ №99 м. Львова Білокурої Наталії Ігорівни.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

  1. Скільки непотрібної роботи має зробити завідувач навчального кабінету! Навіщо переписувати перелік фахових газет і журналів, починаючи із 2003 року, список навчальних посібників із 1994 року або методичних посібників із 2002 року (вони вже застаріли)? Розчарував розділ “Позакласна робота” (в основному — стінгазети та буклети, “Соняшник”, а де шкільні літературні свята, вечори, конкурси ерудитів тощо). Хотілося б про змінні стенди прочитати інформацію. Дякую.

  2. Молодим колегам і справді буде на що зорієнтуватися. Коли побачила назву публікації, то одразу вирішила з нею ознайомитись. Технічне забезпечення вражає. Мені здається , що у філологів завжди найбільше посібників, таблиць, різноманітного дидактичного матеріалу. Але, на жаль, технічними засобами також маємо самі себе забезпечувати. До надсучасних кабінетів нам ще далеко. Будемо сподіватися. Дякую!

  3. Оце придумано дуже вдало – розповісти про свій кабінет! Видно, що вчитель любить своє місце роботи. Публікація допоможе іншим у роботі. Гарний зразок для зав.кабінетами, для молодих і досвічених. Дякую.

  4. Якраз те що усім філологам потрібно на початку навчального року! Браво! Усе чітко розписано! Полегшення для багатьох завідувачів кабінетами української мови та літератури. Львів’яни завжди були на висоті у методичних розробках та рекомендаціях!

  5. Чудово, що Наталія Ігорівна отримала у спадок гарний кабінет та не зупиняється на вдосконаленні класної кімнати. Сподобалось устаткування кабінету та перспективний план. Цікаво, хто допомагає вчителю у здійсненні бажань?)

  6. Дуже вдячна пані Наталії за її душу, з якою написаний матеріал для публікації. З якою теплотою згадується історія кабінету та його засновник. Це мене приємно вразило і змусило задуматись, а чи пам’ятають своїх попередників мої колеги? Представлено наповнення кабінету, заслуговують на увагу плани роботи. Обов’язково використаю ваш матеріал, пані Наталія, у своїй роботі методиста. Навіть, не стільки матеріал, скільки добру, душевну та щиру ідею. Дякую!

  7. Цей кабінет по праву може носити звання зразкового та творчої лабораторії. Стан документації у відмінному стані, відповідає всім методичним нормативам. Є що взяти у свою методичну скарбничку навіть не педагогу-словеснику. Дякую!

  8. Гарний кабінет, у такому хочеться працювати. Вчителька молодець, оформлення всіх нормативних документів викликає захоплення, особливо оптимістичний план розвитку кабінету на майбутнє. Є що взяти для своєї роботи. Дякую!

  9. Важливу роль у роботі кожного словесника відіграє навчальний кабінет, оскільки він є творчою лабораторією вчителя. Представлений матеріал відповідає нормативним вимогам та допомагає філологу у щоденній праці, а словеснику – початківцю є гарним зразком для оформлення власного сучасного кабінету. Дякую.