mail@urok-ua.com

Надсучасний кабінет української мови та літератури: перспективний та орієнтовний плани роботи

Про роботу надсучасного кабінету вчителя української мови та літератури СЗШ №99 м. Львова Білокурої Наталії Ігорівни.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
28

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дуже вдячна пані Наталії за її душу, з якою написаний матеріал для публікації. З якою теплотою згадується історія кабінету та його засновник. Це мене приємно вразило і змусило задуматись, а чи пам’ятають своїх попередників мої колеги? Представлено наповнення кабінету, заслуговують на увагу плани роботи. Обов’язково використаю ваш матеріал, пані Наталія, у своїй роботі методиста. Навіть, не стільки матеріал, скільки добру, душевну та щиру ідею. Дякую!

  2. Цей кабінет по праву може носити звання зразкового та творчої лабораторії. Стан документації у відмінному стані, відповідає всім методичним нормативам. Є що взяти у свою методичну скарбничку навіть не педагогу-словеснику. Дякую!

  3. Гарний кабінет, у такому хочеться працювати. Вчителька молодець, оформлення всіх нормативних документів викликає захоплення, особливо оптимістичний план розвитку кабінету на майбутнє. Є що взяти для своєї роботи. Дякую!

  4. Важливу роль у роботі кожного словесника відіграє навчальний кабінет, оскільки він є творчою лабораторією вчителя. Представлений матеріал відповідає нормативним вимогам та допомагає філологу у щоденній праці, а словеснику – початківцю є гарним зразком для оформлення власного сучасного кабінету. Дякую.