mail@urok-ua.com

Надсучасний кабінет української мови та літератури: перспективний та орієнтовний плани роботи

Про роботу надсучасного кабінету вчителя української мови та літератури СЗШ №99 м. Львова Білокурої Наталії Ігорівни.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 оцінок. Рейтинг публікації: 3.3 з 5)
1822

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Оце придумано дуже вдало – розповісти про свій кабінет! Видно, що вчитель любить своє місце роботи. Публікація допоможе іншим у роботі. Гарний зразок для зав.кабінетами, для молодих і досвічених. Дякую.

 2. Якраз те що усім філологам потрібно на початку навчального року! Браво! Усе чітко розписано! Полегшення для багатьох завідувачів кабінетами української мови та літератури. Львів’яни завжди були на висоті у методичних розробках та рекомендаціях!

 3. Чудово, що Наталія Ігорівна отримала у спадок гарний кабінет та не зупиняється на вдосконаленні класної кімнати. Сподобалось устаткування кабінету та перспективний план. Цікаво, хто допомагає вчителю у здійсненні бажань?)

 4. Дуже вдячна пані Наталії за її душу, з якою написаний матеріал для публікації. З якою теплотою згадується історія кабінету та його засновник. Це мене приємно вразило і змусило задуматись, а чи пам’ятають своїх попередників мої колеги? Представлено наповнення кабінету, заслуговують на увагу плани роботи. Обов’язково використаю ваш матеріал, пані Наталія, у своїй роботі методиста. Навіть, не стільки матеріал, скільки добру, душевну та щиру ідею. Дякую!

 5. Цей кабінет по праву може носити звання зразкового та творчої лабораторії. Стан документації у відмінному стані, відповідає всім методичним нормативам. Є що взяти у свою методичну скарбничку навіть не педагогу-словеснику. Дякую!

 6. Гарний кабінет, у такому хочеться працювати. Вчителька молодець, оформлення всіх нормативних документів викликає захоплення, особливо оптимістичний план розвитку кабінету на майбутнє. Є що взяти для своєї роботи. Дякую!

 7. Важливу роль у роботі кожного словесника відіграє навчальний кабінет, оскільки він є творчою лабораторією вчителя. Представлений матеріал відповідає нормативним вимогам та допомагає філологу у щоденній праці, а словеснику – початківцю є гарним зразком для оформлення власного сучасного кабінету. Дякую.