Навчальний проект “Однорідні члени речення. “Я на світі прожив наче спалах зорі на світанні””

Автор публікації
Автор матеріалу: Навчальний проект “Однорідні члени речення. “Я на світі прожив наче спалах зорі на світанні””
Посада: вчитель української мови та літератури, вчитель інформатики
Місце роботи: Веселівська районна різнопрофільна гімназія

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Під час роботи над проектом учні розширюють та поглиблюють знання про однорідні члени речення, способи зв’язку між ними, розділові знаки при них, удосконалюють вміння знаходити речення з однорідними членами, узагальнювальними словами, навчаються знаходити і виправляти помилки на вивчені правила, конструювати речення та будувати висловлювання, розширюють знання про творчість Назарія Яремчука, його вклад в українську культуру. Це міжпредметний проект, який включає в себе питання з мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Проектні технології – цікавий і сучасний метод навчання дітей, але який вимагає клопіткої підготовки з боку вчителя. У даній роботі віртуозність вчителя пеззаперечна. Продумані всі етапи проекту від організаційного до підбиття підсумків. Чудові презентації, бублікації. Пройшлася по всіх посиланнях – все працює, все досконало. Прекрасна робота!

  2. Мене дуже зацікавив цей міжпредметний проект. Структура та зміст навчального матеріалу містять конкретні інформаційні відомості.Усі етапи навчального проекту чітко сплановані. Особлива роль належить дидактичним та інформаційним ресурсам. Креативно, сучасно. Дякую.

  3. Під час роботи над проектом формуються уміння співпрацювати, організаційні уміння і навички, вміння працювати з різними видами інформації. Учні оволодівають умінням оцінювати свої можливості, робити мотивований вибір.