super@urok-ua.com

Нетрадиційні батьківські збори: Кав’ярня “Батьківська хата” у 6 класі

Автор публікації
Автор матеріалу: Нетрадиційні батьківські збори: Кав’ярня “Батьківська хата” у 6 класі
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує проведення нетрадиційних батьківських зборів у форматі кав’ярні “Батьківська хата” з метою виховання любові до батьків та моральної відповідальності, розвитку спілкування та естетичних смаків. Збори включають різноманітні активності: конкурси, інсценізації, спільне обговорення успіхів дітей, з метою зміцнення взаєморозуміння між батьками, дітьми та школою. Використовується обладнання, яке створює затишну та теплу атмосферу, а запрошені ― батьки та дирекція.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ох, яка ж чудова зустріч з батьками!!! Ви, Галина Петрівна, величезна розумничка!!!!!! Так весело і ліричного одночасно!!!!! Молодець!!!!!!

  2. В такій атмосфері спілкуватися вчителю з батьками буде набагато приємніше. Чесно кажучи, вперше бачу таку форму батьківських зборів, це вражає. Думаю, що учасники зборів із задоволенням провели час та обговорили всі найактуальніші питання. Дякую!

  3. Галина Петрівна зацікавлює батьків неординарною формою проведення зборів. Саме на святкові заходи батьків приходить більша кількість. Класний керівник обирає цікаву тематику , враховує особливості класу. Дякую.

  4. На батьківські збори мало схоже, більше на родинне свято, але у кожного вчителя своє бачення і дуже добре, що є такі творчі вчителі, які так нестандартно працюють і, навіть, із звичайних батьківських зборів, можуть зробити свято. Дякую.

  5. Гарна робота, цікава форма проведення, батьки, виконуючи завдання, подумають, як нелегко іх дітям, що навчання- це теж праця, також батьки позмагаються, виконуючи завдання, вчитель – молодець!