super@urok-ua.com

Опис досвіду роботи по естетичному вихованню

Автор матеріалу: Опис досвіду роботи по естетичному вихованню

Опис досвіду роботи по естетичному вихованню
Цей матеріал – це моя робота по естетичному вихованню моїх учнів.Наші діти дуже люблять співати. Полюбляють співати, в основному, сучасні пісні. Навчання вокалу – складний процес, де я навчаюсь разом із своїми учнями. Я горджусь ними, адже вони є переможцями та призерами різноманітних конкурсів та фестивалів. І кожен з них неповторний, не схожий на іншого.

Вікно перегляду документа

  • : Грицай Оксана Дмитрівна
  • : вчитель бандури та вокалу
  • : Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
  • Опис досвіду роботи
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Оксана Дмитрівна впроваджує виховання естетичного смаку серед молоді завдяки музичним інструментам. Бандура – незвичайний інструмент, має велику історичну цінність, одразу в уяві постають образи доби Шевченка.Цінним є участь у різних конкурсах та фестивалях.

  2. Насичений, цінний опис досвіду. Оксана Дмитрівна за покликанням митець. Про це свідчить любов до музики і гордість за своїх вихованців , які читаються між рядками. Гарно розповідається про виховні завдання музичного твору. Захоплює конкурсна і фестивальна діяльність дітей і їх наставника.

    1. Шановна, Надіє! Дуже дякую Вам за такі хороші слова, я дуже люблю своїх учнів і горжусь ними і їх перемогами, дуже люблю свою роботу.

    2. 25th December Celebration of Christmas. Many People say that the birthday of Jesus on this date many preparation of the X-MAS which is started from the many weeks white wash of the house colorful lights sweets cloths gifts aroma are the prionratepas of this festival.