Організація роботи літнього мовного табору

Автор публікації
Автор матеріалу: Організація роботи літнього мовного табору
Посада: учитель англійської мови
Місце роботи: школа №32 м.Херсон

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цей матеріал може стати у нагоді для тих,хто працює у мовному таборі: як поєднпти корисний відпочинок з навчальною практикою

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікаво і креативно. Перебування дітей в таборі з таким планом роботи викликає захоплення. Та й світлини тому підтвердження. Діти усміхнені, щасливі, зацікавлені. Респект організаторам.

  2. Як начальник табору скажу вам ,що даний матеріал це велике знахідка для змістовного дозвілля дітей в таборі відпочинку і дивлячись ваші фотозвіти зазначені вами завдання вам з легкістю вдалося виконати. Обов’язково возьмемо ваш матеріал для реалізації у своему таборі.

  3. Доречна стаття, з якої можна взяти багато цікавого та корисного матеріалу, адже мовні табори сьогодні актуальні та необхідні. Діти із задоволенням відівідують літні табори та відкривають для себе багато цікавого, корисного, повчального. Про це все мають подбати вчителі та зацікавити учнів.

  4. Мовні табори денного перебування на сьогоднішній день дуже актуальні. Тим більше, що зараз тривають канікули і батькам так необхідно зайняти своїх дітей. У свою чергу, установи освіти також зацікавлені в наборі дітей у такі табори. Рішенням проблеми стане цікава програма перебування дітей в таборі. Це ігри, конкурси, змагання… Це розвиток творчих здібностей, фізичних якостей, логічного мислення…