mail@urok-ua.com

Особливості роботи з дітьми з девіантною поведінкою, презентація до заняття для вчителів з учнями з девіантною поведінкою

Заняття з елементами тренінгу, презентацію рекомендовано для вчителів 1-11 класів, психологу школи для використання у навчально-виховній роботі.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Любов Павлівна порушує нагальну проблему, адже дітей з девіантною поведінкою стає дедалі більше. Заняття знайомить з теоретичним матеріалом та практичними вправами, які дозволяють зрозуміти дитину, допомогти їй.

  2. Розробка заняття мене зацікавила. Представлений матеріал у своій роботі зможе використати кожен педагог, оскільки тема на часі. На цьому тренінгу теорія і практика переплітаються, що забезпечує результативність заняття. Дякую.

  3. Я в захваті від даної розробки. Грамотно,точно,змістовно,автор змогла разкрити всі поняття. І нажаль і в своїй школі я бачю,як вчителі чіпляють “ярлики” на учнів.

  4. Тема розробки заняття дуже актуальна, адже кількість дітей, які мають девіантну поведінку, на жаль, у школах збільшується . Використаю даний матеріал для проведення засідання ШМО.