mail@urok-ua.com

Особливості вивчення світової літератури в 5 – 6 класах

У роботі розглядаються методи, прийоми, етапи вивчення художнього твору, різні види його аналізу, подаються розробки уроків. Користуючись представленими матеріалами, можна в цікавій і доступній формі провести уроки.
При складанні конспектів уроків враховувались питання побудови уроку, щоб це було цікаво і корисно для учнів, застосування оптимальних сучасних методів і технологій.
Запропоновані типи уроків, форми роботи з учнями на уроці, використані прийоми та методи, застосовані технології дають можливість формувати і розвивати уміння і навички учнів, враховуючи їхні вікові особливості, формувати життєво необхідні компетенції учнів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ви розробили справжній посібник на допомогу колегам. В матеріалі пропонуються ефективні методи та прийоми роботи, вдалі приклади, аналіз образів. Я вже завантажила Вашу публікацію, яку використаю на багатьох уроках із учнями 5-х та 6-х класів. Дякую!

  2. Ви гарно попрацювали над створенням такого корисного матеріалу. Робота об*ємна за обсягом, змістовна. Я вважаю, що Ваші колеги високо оцінять публікацію та із задоволенням поповнять свої методичні скриньки. Дякую!